NCP500SN25T1G | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | NCP500SN25T1G |
Descriere | IC REG LINEAR 2.5V 150MA 5-TSOP |
Termen de livrare standard al producătorului | 10 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA 5-TSOP |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | NCP500SN25T1G Modele |
Categorie | Curent - Ieșire |
Prod. | Curent - În repaus (Iq) 1 µA |
Stare piesă Activ | PSRR 62dB (1kHz) |
Configurație ieșire | Funcții de control Activare |
Tip ieșire | Caracteristici de protecție Supracurent, Supra-temperatură |
Număr de regulatoare 1 | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C (TA) |
Tensiune - Intrare (Max) 6V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă) 2,5V | Pachet/cutie SOT-23-5 subțire, TSOT-23-5 |
Tensiune - Ieșire (Max) – | Pachet dispozitiv furnizor 5-TSOP |
Cădere de tensiune (Max) 0,27V la 150mA | Număr produs de bază |