NCP114AMX285TCG
Numărul produsului DigiKey
488-NCP114AMX285TCGTR-ND - Bandă și mosor (TR)
488-NCP114AMX285TCGCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
488-NCP114AMX285TCGDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NCP114AMX285TCG
Descriere
IC REG LINEAR 2.85V 300MA 4-UDFN
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA 4-UDFN (1,0x1,0)
Curent - În repaus (Iq)
95 µA
PSRR
75dB (1kHz)
Funcții de control
Activare
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 4-UDFN
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,85V