NCP1117LPST33T3G
Numărul produsului DigiKey
NCP1117LPST33T3GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
NCP1117LPST33T3GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NCP1117LPST33T3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NCP1117LPST33T3G
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A SOT-223
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NCP1117LPST33T3G Modele
Atributele produsului
Curent - În repaus (Iq)
700 µA
PSRR
60dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
18V
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-223
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
1,4V la 1A