NCP1027P065G
Numărul produsului DigiKey
NCP1027P065GOS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NCP1027P065G
Descriere
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7DIP
Referință client
Descriere detaliată
Convertor offline Contracurent Topologie 65kHz 7-PDIP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NCP1027P065G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Ciclu de funcționare
80%
Producător
onsemi
Frecvență - Comutare
65kHz
Ambalaj
Tub
Putere (wați)
25 W
Stare piesă
Inactual
Protecție la defecțiune
Supraputere, Supratensiune, Circuit scurt
Izolație ieșire
Izolat
Funcții de control
Comutatoare interne
Da
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Străpungere
700V
Pachet/cutie
8-DIP (0,300", 7,62mm), 7 derivații
Topologie
Contracurent
Pachet dispozitiv furnizor
7-PDIP
Tensiune - Pornire
8.5 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
7,2V – 10V