NC7SZ05P5X
Numărul produsului DigiKey
NC7SZ05P5XTR-ND - Bandă și mosor (TR)
NC7SZ05P5XCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NC7SZ05P5XDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NC7SZ05P5X
Descriere
IC INVERTER 1CH 1-INP SC70-5
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Invertor IC 1 Canal Drenaj deschis SC-70-5
Modele EDA/CAD
NC7SZ05P5X Modele
Curent - În repaus (Max)
2 µA
Prod.
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
–, 32mA
Întârziere propagare max. la V, Max CL
4,3ns la 5V, 50pF
Tip logică
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Pachet dispozitiv furnizor
SC-70-5
Caracteristici
Drenaj deschis
Pachet/cutie
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Tensiune - Alimentare
1,65V – 5,5V