NC7SZ05P5X | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | NC7SZ05P5X |
Descriere | IC INVERTER 1CH 1-INP SC70-5 |
Termen de livrare standard al producătorului | 10 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Invertor IC 1 Canal Drenaj deschis SC-70-5 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | NC7SZ05P5X Modele |
Categorie | Curent - În repaus (Max) 2 µA |
Prod. | Curent - Ridicat, scăzut la ieșire –, 32mA |
Serie | Nivel logică - Scăzut – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Nivel logică - Ridicat – |
Stare piesă Activ | Întârziere propagare max. la V, Max CL 4,3ns la 5V, 50pF |
Tip logică | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Număr de circuite 1 | Tip montare Montare pe suprafață |
Număr de intrări 1 | Pachet dispozitiv furnizor SC-70-5 |
Caracteristici Drenaj deschis | Pachet/cutie 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
Tensiune - Alimentare 1,65V – 5,5V | Număr produs de bază |