MMSZ5250BT1G
Numărul produsului DigiKey
MMSZ5250BT1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MMSZ5250BT1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MMSZ5250BT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MMSZ5250BT1G
Descriere
DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
Termen de livrare standard al producătorului
46 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 20 V 500 mW ±5% Montare pe suprafață SOD-123
Modele EDA/CAD
MMSZ5250BT1G Modele
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 15 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Digi-Reel®
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
Putere - Max
500 mW
Impedanță (Max) (Zzt)
25 Ohms