MMPQ3904
Numărul produsului DigiKey
MMPQ3904FSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MMPQ3904FSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MMPQ3904FSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MMPQ3904
Descriere
TRANS 4NPN QUAD 40V 200MA 16SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice tranzistoare bipolare (BJT) 4 NPN (cuadr.) 40V 200mA 250MHz 1W Montare pe suprafață 16-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MMPQ3904 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Amplificare curent c.c. (hFE) (Min) la Ic, Vce
100 la 10mA, 1V
Producător
onsemi
Putere - Max
1W
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență - Tranziție
250MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip tranzistor
4 NPN (cuadr.)
Tip montare
Montare pe suprafață
Curent - Colector (Ic) (Max)
200mA
Pachet/cutie
16-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
40V
Pachet dispozitiv furnizor
16-SOIC
Saturație Vce (Max) la Ib, Ic
300mV la 5mA, 50mA