MMBTH10LT1G nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Infineon Technologies
În stoc: 8.553
Fișă de date
Similar
Infineon Technologies
În stoc: 61.429
Fișă de date
Tranzistor RF NPN 25V – 650MHz 225mW Montare pe suprafață SOT-23-3 (TO-236)
SOT-23-3,TO-236-3,Micro3,SSD3,SST3
MMBTH10LT1G
Numărul produsului DigiKey
MMBTH10LT1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MMBTH10LT1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MMBTH10LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MMBTH10LT1G
Descriere
RF TRANS NPN 25V 650MHZ SOT-23-3
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
MMBTH10LT1G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Max
225mW
Producător
onsemi
Amplificare curent c.c. (hFE) (Min) la Ic, Vce
60 la 4mA, 10V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Colector (Ic) (Max)
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip tranzistor
NPN
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
25V
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Frecvență - Tranziție
650MHz