MMBD1201 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | MMBD1201 |
Descriere | DIODE STANDARD 100V 200MA SOT233 |
Termen de livrare standard al producătorului | 52 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă 100 V 200mA Montare pe suprafață SOT-23-3 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | MMBD1201 Modele |
Categorie | Timp recuperare inversă (trr) 4 ns |
Prod. | Curent - Scurgere inversă la Vr 50 nA @ 50 V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la Vr, F 2pF la 0V, 1MHz |
Stare piesă Activ | Tip montare |
Tehnologie | Pachet/cutie |
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max) 100 V | Pachet dispozitiv furnizor SOT-23-3 |
Curent - Mediu rectificat (Io) 200mA | Temperatură de funcționare - Joncțiune 150°C (max.) |
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 1 V @ 200 mA | Număr produs de bază |
Viteză Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă |