MMBD1201
Numărul produsului DigiKey
MMBD1201TR-ND - Bandă și mosor (TR)
MMBD1201CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MMBD1201DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MMBD1201
Descriere
DIODE STANDARD 100V 200MA SOT233
Termen de livrare standard al producătorului
52 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 200mA Montare pe suprafață SOT-23-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MMBD1201 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
4 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 nA @ 50 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
2pF la 0V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Curent - Mediu rectificat (Io)
200mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 200 mA
Număr produs de bază
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă