MM3Z18VST1G nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
onsemi
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Panjit International Inc.
În stoc: 1.346
Fișă de date
Similar
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Nexperia USA Inc.
Diodă Zener 18 V 300 mW ±2% Montare pe suprafață SOD-323
SC-76, SOD-323
MM3Z18VST1G
Numărul produsului DigiKey
MM3Z18VST1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MM3Z18VST1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MM3Z18VST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MM3Z18VST1G
Descriere
DIODE ZENER 18V 300MW SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
53 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
MM3Z18VST1G Modele
Atributele produsului
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 nA @ 12.6 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Toleranță
±2%
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-323
Putere - Max
300 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
45 Ohms