MM3Z12VC
Numărul produsului DigiKey
MM3Z12VCTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MM3Z12VCCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MM3Z12VCDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MM3Z12VC
Descriere
DIODE ZENER 12V 200MW SOD323F
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 12 V 200 mW ±5% Montare pe suprafață SOD-323F
Curent - Scurgere inversă la Vr
900 nA @ 8 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 10 mA
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-323F
Putere - Max
200 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
23 Ohms