FSV8100V
Numărul produsului DigiKey
FSV8100VTR-ND - Bandă și mosor (TR)
FSV8100VCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
FSV8100VDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FSV8100V
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO2773
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 8A Montare pe suprafață TO-277-3
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
19.64 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 µA @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
672pF la 4V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-277-3
Curent - Mediu rectificat (Io)
8A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
670 mV @ 8 A
Număr produs de bază
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)