FQD19N10LTM
Numărul produsului DigiKey
FQD19N10LTMTR-ND - Bandă și mosor (TR)
FQD19N10LTMCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
FQD19N10LTMDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FQD19N10LTM
Descriere
MOSFET N-CH 100V 15.6A DPAK
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 15,6A (Tc) 2,5W (Ta), 50W (Tc) Montare pe suprafață TO-252AA
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
18 nC @ 5 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
870 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
2,5W (Ta), 50W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252AA
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
100mOhm la 7,8A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2V la 250µA