FOD817A300
Numărul produsului DigiKey
FOD817A300-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FOD817A300
Descriere
OPTOISOLATOR 5KV 1CH TRANS 4-DIP
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Optoizolator Tranzistor Ieșire 5000Vrms 1 Canal 4-DIP
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip ieșire
Tranzistor
Producător
onsemi
Tensiune - Ieșire (Max)
70V
Ambalaj
Tub
Curent - Ieșire/Canal
50mA
Stare piesă
Activ
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
1,2V
Număr de canale
1
Curent - C.c. direct d (If) (Max)
50 mA
Tensiune - Izolație
5000Vrms
Saturație Vce (Max)
200mV
Raport transfer curent (Min)
80% la 5mA
Temperatură de funcționare
-55°C – 110°C
Raport transfer curent (Max)
160% la 5mA
Tip montare
Orificiu străpuns
Timp pornire/timp oprire (tipic)
Pachet/cutie
4-DIP (0,300", 7,62mm)