FGH60N60SMD
Numărul produsului DigiKey
FGH60N60SMD-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGH60N60SMD
Descriere
IGBT FIELD STOP 600V 120A TO-247
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
IGBT Oprire câmp 600 V 120 A 600 W Orificiu străpuns TO-247-3
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip intrare
Standard
Producător
onsemi
Încărcare poartă
189 nC
Ambalaj
Tub
Td (pornit/oprit) la 25°C
18ns/104ns
Stare piesă
Activ
Condiție de testare
400V, 60A, 3Ohm, 15V
Tip IGBT
Oprire câmp
Timp recuperare inversă (trr)
39 ns
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
600 V
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Curent - Colector (Ic) (Max)
120 A
Tip montare
Orificiu străpuns
Curent - Colector cu impulsuri (Icm)
180 A
Pachet/cutie
TO-247-3
Vce(on) (Max) la Vge, Ic
2,5V la 15V, 60A
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247-3
Putere - Max
600 W