FGH4L50T65MQDC50
Numărul produsului DigiKey
5556-FGH4L50T65MQDC50-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGH4L50T65MQDC50
Descriere
IGBT FS 650V 100A TO-247-4L
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
IGBT Oprire câmp 650 V 100 A 246 W Orificiu străpuns TO-247-4L
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Energie de comutare
240µJ (pornit), 310µJ (oprit)
Producător
onsemi
Tip intrare
Standard
Ambalaj
Tub
Încărcare poartă
102 nC
Stare piesă
Activ
Td (pornit/oprit) la 25°C
27ns/181ns
Tip IGBT
Oprire câmp
Condiție de testare
400V, 25A, 15Ohm, 15V
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
650 V
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Curent - Colector (Ic) (Max)
100 A
Tip montare
Orificiu străpuns
Curent - Colector cu impulsuri (Icm)
200 A
Pachet/cutie
TO-247-4
Vce(on) (Max) la Vge, Ic
1,8V la 15V, 50A
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247-4L
Putere - Max
246 W