FFSB20120A
Numărul produsului DigiKey
5556-FFSB20120ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
5556-FFSB20120ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5556-FFSB20120ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FFSB20120A
Descriere
DIODE SIL CARB 1200V 32A TO263
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 1200 V 32A Montare pe suprafață TO-263 (D2PAK)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
200 µA @ 1200 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
1220pF la 1V, 100KHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
1200 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263 (D2PAK)
Curent - Mediu rectificat (Io)
32A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.75 V @ 20 A