FDPF18N50
Numărul produsului DigiKey
FDPF18N50-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FDPF18N50
Descriere
MOSFET N-CH 500V 18A TO220F
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 500 V 18A (Tc) 38,5W (Tc) Orificiu străpuns TO-220F-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FDPF18N50 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
60 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±30V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2860 pF @ 25 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
38,5W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
500 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220F-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
265mOhm la 9A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
5V la 250µA