FDMS86150ET100
Numărul produsului DigiKey
FDMS86150ET100TR-ND - Bandă și mosor (TR)
FDMS86150ET100CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
FDMS86150ET100DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FDMS86150ET100
Descriere
MOSFET N-CH 100V 16A POWER56
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 16A (Ta), 128A (Tc) 3,3W (Ta), 187W (Tc) Montare pe suprafață 8-PQFN (5x6)
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
62 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
4065 pF @ 50 V
Disipare putere (Max)
3,3W (Ta), 187W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
6V, 10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
4,85mOhm la 16A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA