FDMS0300S
Numărul produsului DigiKey
FDMS0300STR-ND - Bandă și mosor (TR)
FDMS0300SCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
FDMS0300SDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FDMS0300S
Descriere
MOSFET N-CH 30V 31A/49A 8PQFN
Termen de livrare standard al producătorului
52 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 30 V 31A (Ta), 49A (Tc) 2,5W (Ta), 96W (Tc) Montare pe suprafață 8-PQFN (5x6)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FDMS0300S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
133 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
8705 pF @ 15 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
2,5W (Ta), 96W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
30 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
8-PQFN (5x6)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,8mOhm la 30A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3V la 1mA