FDD1600N10ALZ
Numărul produsului DigiKey
FDD1600N10ALZTR-ND - Bandă și mosor (TR)
FDD1600N10ALZCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
FDD1600N10ALZDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FDD1600N10ALZ
Descriere
MOSFET N-CH 100V 6.8A TO252
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 6,8A (Tc) 14,9W (Tc) Montare pe suprafață TO-252AA
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FDD1600N10ALZ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
3.61 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
225 pF @ 50 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
14,9W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252AA
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
160mOhm la 3,4A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,8V la 250µA