FDB38N30U
Numărul produsului DigiKey
FDB38N30UTR-ND - Bandă și mosor (TR)
FDB38N30UCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
FDB38N30UDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FDB38N30U
Descriere
MOSFET N CH 300V 38A D2PAK
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 300 V 38A (Tc) 313W (Tc) Montare pe suprafață TO-263 (D2PAK)
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
73 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±30V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3340 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
313W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
300 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263 (D2PAK)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
120mOhm la 19A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
5V la 250µA