FCH067N65S3-F155
Numărul produsului DigiKey
FCH067N65S3-F155OS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FCH067N65S3-F155
Descriere
MOSFET N-CH 650V 44A TO247
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 650 V 44A (Tc) 312W (Tc) Orificiu străpuns TO-247-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FCH067N65S3-F155 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
78 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±30V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3090 pF @ 400 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
312W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
650 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
67mOhm la 22A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,5V la 4,4mA