BZX84C3V9LT1G nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Central Semiconductor Corp
În stoc: 202
Fișă de date
Similar
Central Semiconductor Corp
În stoc: 5.240
Fișă de date
Diodă Zener 3.9 V 250 mW ±5% Montare pe suprafață SOT-23-3 (TO-236)
BZX84C3V9LT1G
Numărul produsului DigiKey
BZX84C3V9LT1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
BZX84C3V9LT1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BZX84C3V9LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX84C3V9LT1G
Descriere
DIODE ZENER 3.9V 250MW SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
51 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
3 µA @ 1 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Serie
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
Putere - Max
250 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3 (TO-236)
Impedanță (Max) (Zzt)
90 Ohms