BZX84C10LT1G
Numărul produsului DigiKey
BZX84C10LT1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
BZX84C10LT1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BZX84C10LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX84C10LT1G
Descriere
DIODE ZENER 10V 250MW SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
52 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 10 V 250 mW ±6% Montare pe suprafață SOT-23-3 (TO-236)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BZX84C10LT1G Modele
Atributele produsului
Curent - Scurgere inversă la Vr
200 nA @ 7 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Serie
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Toleranță
±6%
Pachet/cutie
Putere - Max
250 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3 (TO-236)
Impedanță (Max) (Zzt)
20 Ohms