BAS40-04LT1G
Numărul produsului DigiKey
BAS40-04LT1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
BAS40-04LT1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BAS40-04LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BAS40-04LT1G
Descriere
DIODE ARR SCHOTT 40V 120MA SOT23
Termen de livrare standard al producătorului
44 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode Conexiune serie 1 pereche 40 V 120mA (c.c.) Montare pe suprafață TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BAS40-04LT1G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 40 mA
Producător
onsemi
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 25 V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Configurație diode
Conexiune serie 1 pereche
Tip montare
Montare pe suprafață
Tehnologie
Schottky
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
40 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3 (TO-236)
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
120mA (c.c.)