OSTVN04A150
OSTVN04A150
OSTVN04A150
Numărul produsului DigiKey
ED10563-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OSTVN04A150
Descriere
TERM BLK 4P SIDE ENT 2.54MM PCB
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4 Poziție bloc terminal cablu la placă Orizontal cu placa 0,100" (2,54mm) Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OSTVN04A150 Modele
Tip montare
Orificiu străpuns
Producător
On Shore Technology Inc.
Terminație fir
Șurub – clemă cușcă ridicare
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Vrac
Culoare
Verde
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-30°C – 105°C
Număr de niveluri
1
Material carcasă
Termoplastic
Poziții per nivel
4
Material contact - Placare
Alamă
Pas
0,100" (2,54mm)
Material clemă - Placare
Alamă
Orientare de conectare
Orizontal cu placa
Material șurub - Placare
Oțel – placat cu zinc
Curent
6 A
Cuplu - Șurub
0,15Nm (1,3Lb-In)
Tensiune
150 V