VX-016-1C23
VX-016-1C23
VX-016-1C23
Numărul produsului DigiKey
VX-016-1C23-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VX-016-1C23
Descriere
SWITCH SNAP ACT SPDT 0.1A 125V
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator SPDT Cu montare pe carcasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VX-016-1C23 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Protecție la infiltrare
IP40
Producător
Omron Electronics Inc-EMC Div
Caracteristici
Serie
Forță operare
30gf
Ambalaj
Tavă
Forță eliberare
Stare piesă
Activ
Poziție de lucru
0,815" (20,7mm)
Circuit
SPDT
Pre-deplasare
0,157" (4,0mm)
Funcție de comutare
Pornit-mamă
Deplasare diferențial
0,031" (0,8mm)
Valoare nominală curent (Amp)
100mA (c.a./c.c.)
Suprareglare
0,062" (1,6mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
125 V
Durată de funcționare mecanică
10,000,Cicluri 000
Valoare nominală tensiune - C.c.
30 V
Durată de funcționare electrică
1,000,Cicluri 000
Tip dispozitiv de acționare
Manetă, Rolă
Temperatură de funcționare
-25°C – 80°C
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Număr produs de bază
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,187" (4,7mm)