V-15G5-1C25-K
V-15G5-1C25-K
V-15G5-1C25-K
Numărul produsului DigiKey
SW1070-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
V-15G5-1C25-K
Descriere
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator SPDT Cu montare pe carcasă
Forță operare
240gf
Ambalaj
Tavă
Forță eliberare
50gf
Poziție de lucru
0,815" (20,7mm)
Circuit
SPDT
Pre-deplasare
0,063" (1,6mm)
Funcție de comutare
Pornit-mamă
Deplasare diferențial
0,025" (0,6mm)
Valoare nominală curent (Amp)
15A (c.a.), 100mA (c.c.)
Suprareglare
0,030" (0,76mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Valoare nominală tensiune - C.c.
125 V
Tip dispozitiv de acționare
Manetă, Rolă
Temperatură de funcționare
-25°C – 80°C
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,187" (4,7mm)