V-10G2-1C24-K
V-10G2-1C24-K
V-10G2-1C24-K
Numărul produsului DigiKey
SW1260-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
V-10G2-1C24-K
Descriere
SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator SPDT Cu montare pe carcasă
Categorie
Protecție la infiltrare
IP40
Producător
Omron Electronics Inc-EMC Div
Caracteristici
Serie
Forță operare
60gf
Ambalaj
Tavă
Forță eliberare
6,118gf
Stare piesă
Activ
Poziție de lucru
0,600" (15,2mm)
Circuit
SPDT
Pre-deplasare
0,157" (4,0mm)
Funcție de comutare
Pornit-mamă
Deplasare diferențial
0,060" (1,5mm)
Valoare nominală curent (Amp)
10A (c.a.), 100mA (c.c.)
Suprareglare
0,062" (1,6mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Durată de funcționare mecanică
50,000,Cicluri 000
Valoare nominală tensiune - C.c.
125 V
Durată de funcționare electrică
300,Cicluri 000
Tip dispozitiv de acționare
Manetă, Drept
Temperatură de funcționare
-25°C – 80°C
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Număr produs de bază
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,187" (4,7mm)