G3VM-601FR
Numărul produsului DigiKey
39-G3VM-601FR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G3VM-601FR
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-600V
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) 8-SMD (0,300", 7,62mm)
Modele EDA/CAD
G3VM-601FR Modele
Curent de sarcină
600 mA
Prod.
Rezistență stare deschisă (Max)
2 Ohms
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
8-SMD
Tensiune - Intrare
1,64V c.c.
Număr produs de bază
Tensiune - Sarcină
0 V ~ 600 V