G3VM-401FR(TR05) nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Omron Electronics Inc-EMC Div
În stoc: 0
Fișă de date
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) 8-SMD (0,300", 7,62mm)
39-8-DIP-SMT
Omron's NEW G3VM VSON MOSFET Relay
G3VM-401FR(TR05)
Numărul produsului DigiKey
39-G3VM-401FR(TR05)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
39-G3VM-401FR(TR05)CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
39-G3VM-401FR(TR05)DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
G3VM-401FR(TR05)
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 400MA 0-400V
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
G3VM-401FR(TR05) Modele
Curent de sarcină
400 mA
Prod.
Rezistență stare deschisă (Max)
5 Ohms
Serie
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Tip montare
Montare pe suprafață
Pachet dispozitiv furnizor
8-SMD
Tensiune - Intrare
1,64V c.c.
Număr produs de bază
Tensiune - Sarcină
0 V ~ 400 V