G3VM-351GL
Numărul produsului DigiKey
Z2457-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G3VM-351GL
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 110MA 0-350V
Referință client
Descriere detaliată
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) 4-SOP (0,173", 4,40mm)
Modele EDA/CAD
G3VM-351GL Modele
Curent de sarcină
110 mA
Prod.
Rezistență stare deschisă (Max)
35 Ohms
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Inactual
Pachet dispozitiv furnizor
4-SOP
Tensiune - Intrare
1,15V c.c.
Număr produs de bază
Tensiune - Sarcină
0 V ~ 350 V