G3VM-101HR2(TR05)
Numărul produsului DigiKey
39-G3VM-101HR2(TR05)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
39-G3VM-101HR2(TR05)CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
39-G3VM-101HR2(TR05)DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
G3VM-101HR2(TR05)
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 3A 0-100V
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) 6-SOP (0,173", 4,40mm)
Modele EDA/CAD
G3VM-101HR2(TR05) Modele
Curent de sarcină
3 A
Prod.
Rezistență stare deschisă (Max)
65 mOhms
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 110°C
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
6-SOP
Tensiune - Intrare
1,65V c.c.
Număr produs de bază
Tensiune - Sarcină
0 V ~ 100 V