G2RL24CFDC12
G2RL24CFDC12
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
G2RL-24-CF DC12
Numărul produsului DigiKey
Z3088-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G2RL-24-CF DC12
Descriere
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu DPDT (2 formă C) 12V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Modele EDA/CAD
G2RL-24-CF DC12 Modele
Valoare nominală etanșare
Etanșat – complet
Prod.
Izolație bobină
Clasa F
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
V c.c. 8,4
Ambalaj
Tub
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 1,2
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Formă contact
DPDT (2 formă C)
Material contact
Aliaj argint, Fără cadmiu
Valoare nominală contact (Curent)
8 A
Agenție de aprobare
CQC, CSA, UR, VDE
Tensiune de comutare
440V c.a., 300V c.c. – max.
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
3520VA, 2400W
Grad
Curent bobină
33.3 mA
Rezistență bobină
360 Ohms