G2R-1A-DC24
G2R-1A-DC24
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
G2R-1A DC24
Numărul produsului DigiKey
39-G2R-1ADC24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G2R-1A DC24
Descriere
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu SPST-NO (1 de formă A) 24V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Modele EDA/CAD
G2R-1A DC24 Modele
Tensiune prescrisă de acționare
16,8V c.c.
Ambalaj
Tub
Tensiune prescrisă de revenire
3,6V c.c.
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Formă contact
SPST-NO (1 de formă A)
Valoare nominală contact (Curent)
10 A
Tensiune de comutare
380V c.a., 125V c.c. – max.
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
3800VA, 1250W
Grad
Curent bobină
21.8 mA
Rezistență bobină
1.1 kOhms