EE-SY1200 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Omron Electronics Inc-EMC Div
În stoc: 19.698
Fișă de date
Reflectorizant Senzor optic – 4-SMD, Fără derivație
Photomicrosensor SMD Series
Photomicrosensors Small screw mounting connector series
EE-SY1200
Numărul produsului DigiKey
OR1038TR-ND - Bandă și mosor (TR)
OR1038CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
EE-SY1200
Descriere
SENSOR PHOTO ULTRA COMP SMD
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
EE-SY1200 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Colector (Ic) (Max)
20 mA
Producător
Omron Electronics Inc-EMC Div
Curent - C.c. direct d (If) (Max)
50 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Tip ieșire
Fototranzistor
Stare piesă
Inactual
Timp de răspuns
30µs, 30µs
Distanță detectare
Tip montare
Montare pe suprafață
Metodă detectare
Reflectorizant
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
30 V
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C