D3V-21G-1C4A
Numărul produsului DigiKey
SW1245-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
D3V-21G-1C4A
Descriere
SWITCH SNAP ACT SPDT 21A 250V
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator SPDT Cu montare pe carcasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
D3V-21G-1C4A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Protecție la infiltrare
IP40
Producător
Omron Electronics Inc-EMC Div
Caracteristici
Serie
Forță operare
125gf
Ambalaj
Vrac
Forță eliberare
20gf
Stare piesă
Activ
Poziție de lucru
0,579" (14,7mm)
Circuit
SPDT
Pre-deplasare
0,047" (1,2mm)
Funcție de comutare
Pornit-mamă
Deplasare diferențial
0,012" (0,3mm)
Valoare nominală curent (Amp)
21A (c.a.)
Suprareglare
0,040" (1,0mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Durată de funcționare mecanică
10,000,Cicluri 000
Tip dispozitiv de acționare
Rotund (piston știft)
Durată de funcționare electrică
50,Cicluri 000
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,250" (6,3mm)