D3V-16G-3C5
Numărul produsului DigiKey
Z12286-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
D3V-16G-3C5
Descriere
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 250V
Descriere detaliată
Comutator SPST-NO Cu montare pe carcasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
D3V-16G-3C5 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Forță operare
200gf
Forță eliberare
50gf
Poziție de lucru
0,579" (14,7mm)
Circuit
SPST-NO
Pre-deplasare
0,047" (1,2mm)
Funcție de comutare
Oprit-mamă
Deplasare diferențial
0,012" (0,3mm)
Valoare nominală curent (Amp)
16A (c.a.), 100mA (c.c.)
Suprareglare
0,040" (1,0mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Valoare nominală tensiune - C.c.
125 V
Temperatură de funcționare
-25°C – 105°C
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,250" (6,3mm)