D3M-01K2-3
D3M-01K2-3
D3M-01K2-3
Numărul produsului DigiKey
SW882-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
D3M-01K2-3
Descriere
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 0.1A 30V
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator SPST-NO Cu montare pe carcasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
D3M-01K2-3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Protecție la infiltrare
IP40
Producător
Omron Electronics Inc-EMC Div
Caracteristici
Serie
Forță operare
51gf
Ambalaj
Tavă
Forță eliberare
6,118gf
Stare piesă
Activ
Poziție de lucru
0,618" (15,7mm)
Circuit
SPST-NO
Pre-deplasare
Funcție de comutare
Oprit-mamă
Deplasare diferențial
0,031" (0,8mm)
Valoare nominală curent (Amp)
100mA (c.c.)
Suprareglare
0,047" (1,2mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
30 V
Durată de funcționare mecanică
500,Cicluri 000
Tip dispozitiv de acționare
Manetă, Rolă
Durată de funcționare electrică
200,Cicluri 000
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C