S8VK-X24024-EIP
Numărul produsului DigiKey
Z8833-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S8VK-X24024-EIP
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
Modele EDA/CAD
S8VK-X24024-EIP Modele
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Curent - Ieșire (Max)
10A
Putere (wați)
240W
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip intrare
AC sau DC
Eficiență
93%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
90V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
350V
Mărime/Dimensiune
4,61" L x 1,50" l x 4,88" Î (117,0mm x 38,0mm x 124,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V