S8VK-T24024
Numărul produsului DigiKey
Z4340-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S8VK-T24024
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
Modele EDA/CAD
S8VK-T24024 Modele
Curent - Ieșire (Max)
10A
Serie
Putere (wați)
240W
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip intrare
AC
Eficiență
89%
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
320 – 576V c.a. (trifazic)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, Partajare sarcină
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
5,91" L x 2,36" l x 4,92" Î (150,0mm x 60,0mm x 125,0mm)