S8VK-G48024
Numărul produsului DigiKey
Z3753-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S8VK-G48024
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 20A
Modele EDA/CAD
S8VK-G48024 Modele
Curent - Ieșire (Max)
20A
Serie
Putere (wați)
480W
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip intrare
AC
Eficiență
93%
Temperatură de funcționare
-40°C – 75°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Partajare sarcină, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
5,91" L x 3,74" l x 4,92" Î (150,0mm x 95,0mm x 125,0mm)