S8FS-G10024CD
Numărul produsului DigiKey
Z7850-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S8FS-G10024CD
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 4,5A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
S8FS-G10024CD Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
Omron Automation and Safety
Curent - Ieșire (Max)
4,5A
Serie
Putere (wați)
100W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
89%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
5,08" L x 1,54" l x 3,82" Î (129,0mm x 39,2mm x 97,0mm)