S8BA-24D24D480SBF
Numărul produsului DigiKey
S8BA-24D24D480SBF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S8BA-24D24D480SBF
Descriere
BATT BACKUP 24VDC 480W W/O BATT
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sursă de alimentare neîntreruptibilă (UPS) Standby (fără reglementare) De uz universal, Control industrial 480W 24V
Categorie
Timp rezervă - Sarcină maximă
6 minute
Producător
Omron Automation and Safety
Linii media protejate
RJ45
Serie
Tensiune - Ieșire
24V
Ambalaj
Cutie
Conector intrare
Stare piesă
Activ
Conector ieșire
Tip
Standby (fără reglementare)
Lungime cordon
Aplicații
De uz universal, Control industrial
Mărime/Dimensiune
4,386" L x 1,732" l (111,40mm x 44,00mm)
Formă
Șină DIN
Înălțime
4,882" (124,00mm)
Putere - Nominală
480W