R88M-K20030T-BS2
Numărul produsului DigiKey
Z10027-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
R88M-K20030T-BS2
Descriere
SERVOMOTOR 3000 RPM 230V
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Motor AC Servomotor RPM 3000 200W Absolut 230V c.a.
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
R88M-K20030T-BS2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 2,362" x 2,362" (60,00mm x 60,00mm)
Producător
Omron Automation and Safety
Diametru - Arbore
0,433" (11,00mm)
Serie
Lungime - Arbore și rulment
1,181" (30,00mm)
Ambalaj
Vrac
Distanță orificii montare
2,756" (70,00mm)
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Conector
Tip
Motor AC
Caracteristici
Dispozitiv de frânare, Cheie
Funcție
Servomotor
Raport reducere treaptă de viteză
Tip motor
Cuplu - Max. momentan (oz-in/mNm)
270,5/1910
Tensiune - Nominală
230V c.a.
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
RPM
RPM 3000
Agenție de aprobare
CE, CSA, cULus, TUV, UL
Cuplu - Nominal (oz-in/mNm)
90,65 / 640
Greutate
2,6lb (1,2kg)
Putere - Nominală
200W