Imaginea pentru R88M-K20030H-OS2 nu este disponibilă
R88M-K20030H-OS2
Numărul produsului DigiKey
R88M-K20030H-OS2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
R88M-K20030H-OS2
Descriere
SERVOMOTOR 3000 RPM 230V
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Motor AC Servomotor RPM 3000 200W Incremental 230V c.a.
Categorie
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 2,362" x 2,362" (60,00mm x 60,00mm)
Diametru - Arbore
0,433" (11,00mm)
Serie
Lungime - Arbore și rulment
1,181" (30,00mm)
Distanță orificii montare
2,756" (70,00mm)
Caracteristici
Cheie, Etanșare ulei
Tensiune - Nominală
230V c.a.
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Greutate
1,7lb (771,1g)
Putere - Nominală
200W