R88M-K20030H-BOS2
Numărul produsului DigiKey
R88M-K20030H-BOS2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
R88M-K20030H-BOS2
Descriere
SERVOMOTOR 3000 RPM 230V
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Motor AC Servomotor RPM 3000 200W Incremental 230V c.a.
Categorie
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 2,362" x 2,362" (60,00mm x 60,00mm)
Producător
Omron Automation and Safety
Diametru - Arbore
0,433" (11,00mm)
Serie
Lungime - Arbore și rulment
1,181" (30,00mm)
Ambalaj
Vrac
Distanță orificii montare
2,756" (70,00mm)
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Conector
Tip
Motor AC
Caracteristici
Dispozitiv de frânare, Cheie, Etanșare ulei
Funcție
Servomotor
Raport reducere treaptă de viteză
Tip motor
Cuplu - Max. momentan (oz-in/mNm)
270,5/1910
Tensiune - Nominală
230V c.a.
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
RPM
RPM 3000
Agenție de aprobare
CE, CSA, cULus, TUV, UL
Cuplu - Nominal (oz-in/mNm)
90,65 / 640
Greutate
2,6lb (1,2kg)
Putere - Nominală
200W